Nasze atuty

 Najwyższy komfort 

W Tęczowej Dolinie stawiamy na komfort seniorów na najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu wiemy, jak zaspokoić potrzeby mieszkańców, tworząc jednocześnie warunki do szczęśliwej, bezpiecznej jesieni życia. 

 Kompleksowa opieka 

Do każdego pensjonariusza podchodzimy indywidualnie, dostosowując działania do stanu zdrowia, wieku i potrzeb seniora. Poza opieką medyczną, pomagamy w codziennych czynnościach, pielęgnacji, a także wszelkich sprawach osobistych. Dodatkowo zapewniamy cykliczne kontrole zdrowia, jak pomiar ciśnienia czy poziomu cukru. Stan zdrowia podlega stałej obserwacji i jest omawiany przez zespół Tęczowej Doliny. 

 Doskonałe warunki 

Zapewniamy mieszkańcom pokoje dwu- lub trzyosobowe o wysokim standardzie i funkcjonalności. Dodatkowo, nasi podopieczni korzystają na co dzień z części wspólnych: sal telewizyjnych, słonecznych tarasów czy altan. Wokół domu podziwiać można zielone okolice sprzyjające spacerom, wyciszeniu się. Jednoczesna dbałość o komfort i relaks mieszkańców oraz relacje towarzyskie i potrzeby społeczne pozwalają seniorom na poczucie szczęścia i bezpieczeństwa.

 Całodobowe  wsparcie 

Bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego jesteśmy do dyspozycji mieszkańców przez całą dobę. Seniorzy zapisani są do pobliskiej przychodni, mając możliwość umówienia się na wizytę domową z lekarzami różnych specjalizacji. Dzięki niewielkiej powierzchni i ograniczonej liczbie mieszkańców, nasz personel może zareagować i podjąć indywidualne kroki w każdej sytuacji.

 Wykwalifikowana  kadra 

W Tęczowej Dolinie stawiamy na komfort i zdrowie seniorów oraz najwyższy poziom świadczonych usług. Wykwalifikowana kadra dba o mieszkańców na co dzień, zapewniając indywidualną opiekę. Stała współpraca z lekarzami i rehabilitantami w połączeniu z obserwacjami i zdrowotnymi kartami pozwalają na odpowiednią diagnozę i leczenie podopiecznych. Na nasz personel składa się gerontolog, doświadczone w opiece długoterminowej pielęgniarki, fizjoterapeuta, masażysta, terapeuta zajęciowy, opiekunowie medyczni, opiekunki osób starszych oraz personel pomocniczy. 

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, dlaczego Tęczowa Dolina jest odpowiednim miejscem dla Seniora. 

Zapoznaj się

 Jak zamieszkać? 

Sprawdź, w jaki sposób możesz spełnić marzenie swoje lub bliskiej osoby o szczęśliwej, bezpiecznej jesieni życia. 

Dowiedz się

Bądź na bieżąco 

Wydarzenia, atrakcje, spotkania oraz wiele więcej! Nasi podopieczni się nie nudzą. Sprawdź jak spędzamy czas.

Czytaj dalej

ul. Lisiecka 95
62-571 • Stare Miasto k. Konina

Made by: Owi up